Skip to Content
Вам необхідно зареєструватися, щоб взаємодіяти зі спільнотою.
Це запитання позначене
1 Відповісти
37 Переглядів

Зовсім немає грошей. У вас тут такі ціни! Побачив халабуду під пішохідним містом. І річка поруч, і наче не живе ніхто. Чи можна зайняти?

Аватар
Відмінити

Так там ніхто не живе бо оренда 1500 доларів. А що ви хотіли, центр як ніяк.🤣

Аватар
Відмінити
Автор

цікаво а скількі ужгородські бомжі платять за оренду?