Skip to Content
Вам необхідно зареєструватися, щоб взаємодіяти зі спільнотою.
Це запитання позначене
4 Відповіді
273 Переглядів

Хочу зібрати реальні відгуки про Тиса Реновейшен в Ужгороді. Цікавить досвід людей, які купували квартиру, розглядали об’єкти або вже живуть у будинках, пов’язаних із цим забудовником.

Цікавить:

- якість будівництва;

- чи дотримуються строків;

- як комунікують після купівлі;

- чи були питання з документами;

- чи нормально передають об’єкт;

- чи є проблеми з комунікаціями, електрикою, водою, дахом або прибудинковою територією.

Аватар
Відмінити

Також є тема з питаннями перед купівлею: Тиса Реновейшен — на що звернути увагу перед купівлею.
https://uzhhorod-govoryt.info/forum/khto-shcho-znaie-5/tisa-renoveishen-na-shcho-zvernuti-uvagu-pered-kupivleiu-110

Заїжджала подивитись Тиса Реновейшен на Мартина. Чесно, очікувала побачити щось більш доглянуте.

Дорога розбита, пилюка, бруд. Двері в будинок були відкриті. Ніякого консьєржа чи адміністратора не було видно. На поверхах місцями будівельне сміття.

Пишуть про дитячий і спортивний майданчики, я їх не знайшла. Якщо вони є, цікаво де саме.

Так само не зрозумло, що мається на увазі під “системою безпеки”.

Може хтось із мешканців напише, як воно насправді, але після огляду враження не дуже.

Аватар
Відмінити

ого, така реклама... Поїду в Мінай в циганів щось орендую...

Аватар
Відмінити